1
/
of
7
Gitman Bros Flannel Herringbone Shirt - Made in USA
Made in USA
Regular price
59€
Regular price
Sale price
59€
Taxes included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
| Item | Shirt |
| Brand | Gitman Bros. Vintage |
| Material | Flannel |
| Color | Blue / grey |
| Details |
Button-down collar. Herringbone pattern. Light multi-colored speckling Made in USA |
| Condition | Very good |
| Size | M |
Measures
Measures
| Shoulder to shoulder | 45cm |
| Armpit to armpit | 56cm |
| Sleeve | 62cm |
| Length | 74cm |

- Choosing a selection results in a full page refresh.
- Opens in a new window.